Пребарување
Евро
Македонски

R2315JX9

Производител: LORUS
SKU: R2315JX9
Стара цена: €33,60 вклучен данок
€23,52 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер31 мм
РемчеГума
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ