Пребарување
Ден
Македонски

R2321MX9

Производител: LORUS
SKU: R2321MX9
Стара цена: 3.800,00 MKD
2.660,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамДигитален
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер50 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ