Пребарување
Ден
Македонски

R2355LX9

Производител: LORUS
SKU: R2355LX9
Стара цена: 2.700,00 MKD
1.890,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамДигитален
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер50 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ