Пребарување
Ден
Македонски

RG233GX9

Производител: LORUS
SKU: RG233GX9
Стара цена: 3.100,00 MKD
2.170,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер40 мм
РемчеГума
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ