Пребарување
Ден
Македонски

RH955JX9

Производител: LORUS
SKU: RH955JX9
Стара цена: 5.300,00 MKD
3.710,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер45 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ