Пребарување
Ден
Македонски

RP607DX8

Производител: LORUS
SKU: RP607DX8
Стара цена: 6.500,00 MKD
4.550,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер36 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ