Пребарување
Ден
Македонски

RRX13FX9

Производител: LORUS
SKU: RRX13FX9
Стара цена: 2.300,00 MKD
1.610,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер51 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ