Пребарување
Ден
Македонски

S23631J1

Производител: SEIKO
SKU: S23631J1
215.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7C46
Водоотпорност100 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер49.4 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ