Пребарување
Ден
Македонски

SKA785P1

Производител: SEIKO
SKU: SKA785P1
21.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКинетик
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер43 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ