Пребарување
Ден
Македонски

SXB432P1

Производител: SEIKO
SKU: SXB432P1
29.500,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7N89
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ