Пребарување
Ден
Македонски

SNE503P1

Производител: SEIKO
SKU: SNE503P1
13.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
Водоотпорност10 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер39 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ