Пребарување
Ден
Македонски

SNK355

Производител: SEIKO
SKU: SNK355
10.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар7S26
Водоотпорност3 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер37 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење40 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ