Пребарување
Евро
Македонски

Се извинуваме - овој производ не е повеќе достапен

SNKE04K1

Производител: SEIKO
SKU: SNKE04K1
€248,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар7S26
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер36 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење40 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ