Пребарување
Ден
Македонски

SNQ155P1

Производител: SEIKO
SKU: SNQ155P1
29.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар6A32
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер41.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ