Пребарување
Ден
Македонски

SNZG13K1

Производител: SEIKO
SKU: SNZG13K1
17.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар7S26
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер45 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ