Пребарување
Евро
Македонски

SPB049J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB049J1
€1.520,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R15
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно со двојно заоблување
Дијаметер35.9 мм
РемчеКрокодилска кожа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ