Пребарување
Ден
Македонски

SPB059J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB059J1
70.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R27
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер40.5 мм
РемчеКрокодилска кожа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ