Пребарување
Ден
Македонски

SPB087J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB087J1
78.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R15
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер44 мм
РемчеСиликон
Времетраење50 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ