Пребарување
Евро
Македонски

SPB165J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB165J1
€1.328,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R35
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер39.3 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење70 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*