Пребарување
Ден
Македонски

SPB187J1

Производител: SEIKO
SKU: SPB187J1
99.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R35
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење70 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ