Пребарување
Евро
Македонски

SRE003K1

Производител: SEIKO
SKU: SRE003K1
€294,40 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар2R06
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер28 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење40 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ