Пребарување
Ден
Македонски

SRE004K1

Производител: SEIKO
SKU: SRE004K1
25.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар2R06
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер28 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ