Пребарување
Евро
Македонски

SRE009J1

Производител: SEIKO
SKU: SRE009J1
€556,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар2R05
Водоотпорност5 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
Дијаметер30 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење40 часа
Останати спецификацииСо дијаманти
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ