Пребарување
Ден
Македонски

SRP761J2

Производител: SEIKO
SKU: SRP761J2
29.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R36
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер39 мм
РемчеКожно
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*