Пребарување
Евро
Македонски

SRPB41J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPB41J1
€403,20 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност5 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
Дијаметер40.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ