Пребарување
Евро
Македонски

SRPB43J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPB43J1
€372,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
СтаклоХардлекс
ПолУнисекс
Водоотпорност5 бари
Калибар4R35
МеханизамАвтоматик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ