Пребарување
Ден
Македонски

SRPD25K1

SKU: SRPD25K1
38.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R36
Водоотпорност20 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер42.2 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*