Пребарување
Ден
Македонски

SRPE67K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPE67K1
19.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар6R36
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер40 мм
РемчеНато
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ