Пребарување
Евро
Македонски

SRPE95K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPE95K1
€520,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R36
Водоотпорност200 м
СтаклоХардлекс
Дијаметер45 мм
РемчеСиликон
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ