Пребарување
Ден
Македонски

SRPF79K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPF79K1
51.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно со лупа на датум
Дијаметер43.8 мм
РемчеСиликон
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ