Пребарување
Ден
Македонски

SRPG13K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG13K1
43.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност20 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.2 мм
РемчеПлатнено
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ