Пребарување
Евро
Македонски

SRPG25J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG25J1
€640,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер41.7 мм
РемчеСинтетичка кожа
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ