Пребарување
Евро
Македонски

SRPG39K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPG39K1
€376,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолМашки
Калибар4R36
Водоотпорност10 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
Времетраење41 час
МеханизамАвтоматик
Дијаметер39.5 мм
РемчеТелешка кожа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ