Пребарување
Евро
Македонски

SRPH85K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPH85K1
€352,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер41.2 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ