Пребарување
Ден
Македонски

SRPH89K1

Производител: SEIKO
SKU: SRPH89K1
22.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер41 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење40 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ