Пребарување
Ден
Македонски

SRPJ17J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPJ17J1
36.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
Дијаметер39 мм
РемчеКожно
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ