Пребарување
Евро
Македонски

SRPK15J1

Производител: SEIKO
SKU: SRPK15J1
€428,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R35
Водоотпорност5 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
РемчеКожно
Дијаметер40.6 мм
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ