Пребарување
Ден
Македонски

SRX017P1

Производител: SEIKO
SKU: SRX017P1
70.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКинетик
Калибар5D88
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ