Пребарување
Ден
Македонски

SRZ537P1

Производител: SEIKO
SKU: SRZ537P1
34.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7N01
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер29.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ