Пребарување
Ден
Македонски

SRZ543P1

Производител: SEIKO
SKU: SRZ543P1
38.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар7N01
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
РемчеНе'рѓосувачки челик
Дијаметер29.5 мм
ПолЖенски
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ