Пребарување
Евро
Македонски

SSA407J1

Производител: SEIKO
SKU: SSA407J1
€552,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R38
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
РемчеКожно
Дијаметер40.5 мм
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ