Пребарување
Ден
Македонски

SSA411J1

Производител: SEIKO
SKU: SSA411J1
43.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R38
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно со двојно заоблување
Дијаметер38.3 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ