Пребарување
Ден
Македонски

SSA426J1

Производител: SEIKO
SKU: SSA426J1
48.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R39
Водоотпорност5 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
Дијаметер40.8 мм
РемчеПлатнено
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ