Пребарување
Ден
Македонски

SSB327P1

Производител: SEIKO
SKU: SSB327P1
20.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер44 мм
РемчеСиликон
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ