Пребарување
Евро
Македонски

SSB389P1

Производител: SEIKO
SKU: SSB389P1
€928,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолМашки
МеханизамКварцен
Калибар8T67
РемчеНе'рѓосувачки челик
СтаклоЗаоблен хардлекс
Водоотпорност10 бари
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ