Пребарување
Евро
Македонски

SSB429P1

Производител: SEIKO
SKU: SSB429P1
€210,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолМашки
Калибар8T63
СтаклоХардлекс
Дијаметер41.5 мм
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ