Пребарување
Евро
Македонски

SSH047J1

Производител: SEIKO
SKU: SSH047J1
€2.656,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамGPS солар
Калибар5X53
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер42.7 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ