Пребарување
Евро
Македонски

SSK011J1

Производител: SEIKO
SKU: SSK011J1
€652,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R34
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
РемчеКожно
Дијаметер40.8 мм
Времетраење40 часа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ