Пребарување
Ден
Македонски

SUP429P1

Производител: SEIKO
SKU: SUP429P1
21.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV115
Водоотпорност3 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер25 мм
РемчеКожно
Останати спецификацииСо сваровски® кристали
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ