Пребарување
Ден
Македонски

SUP454P1

Производител: SEIKO
SKU: SUP454P1
28.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV115
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер30.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ